Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Palkanlaskenta- ja HR ohjelma
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79631000 Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hankinnan kohteena on palkanlaskenta- ja HR järjestelmäkokonaisuus Raaseporin kaupungin henkilöstön palkanlaskentaa ja henkilöstöhallintoa varten SaaS palveluna sisältäen järjestelmän käyttöönoton, sen ylläpidon sekä tuen.