Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Onderhoud drukrioolunits, gemalen en randvoorzieningen gemeente Lochem
Referenznummer der Bekanntmachung: LOC-Ruimte-2022-07
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De gemeente Lochem gaat het regulier onderhoud aan de drukriolering aanbesteden. Hiervoor is een meer jaren RAW-bestek opgesteld. De onderhoudswerkzaamheden hebben betrekking op het reinigen, inspecteren en uitvoeren van onderhoud aan drukrioolunits, injectie- en opvoergemalen. Ook moet onderhoud aan bergbezinkvoorzieningen gedaan worden en moet het verhelpen van calamiteiten aan persleidingen worden uitgevoerd.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit:
- het uitvoeren van periodiek (preventief) onderhoud aan drukriool units en gemalen;
- het verhelpen van storingen middels een storingsdienst;
- het uitvoeren van NEN 3140 keuringen;
- het opstellen en bijhouden van een beheer- en onderhoudsysteem.