Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери за копирни устройства с различни марки за нуждите на Агенция по вписванията – тонери за Копирна машина Konica Minolta Bizhub 226 (Konica Minolta Bizhub 215)
Референтен номер: 92-01-79/10.06.2022
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на оригинални тонери за копирни устройства с различни марки за нуждите на Агенция по вписванията – тонери за Копирна машина Konica Minolta Bizhub 226 (Konica Minolta Bizhub 215).
Покана до Кооперация Панда
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция №: 5
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30121200 Фотокопирно оборудване
II.2.4)Описание на обществената поръчка: