Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
EBP keretében tervezési feladatok 8 részben - ÉPC
Hivatkozási szám: EKR001060102018
II.1.2)Fő CPV-kód71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
„Egészséges Budapest Program keretében az Észak-pesti Centrum ÉPC társkórházai infrastrukturális fejlesztéséhez szükséges tervezési feladatok ellátása” - 8 részben
VI. szakasz: Kiegészítő információk