Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kolektyvinių konteinerių aikštelių priežiūros paslauga
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90533000 Verwaltung von Müllhalden
II.1.4)Kurze Beschreibung:
tai pastovi Mažeikių rajono savivaldybės teritorijoje kolektyvinių (bendro naudojimo) konteinerių priežiūra, švaros konteinerių aikštelėse ir 5 m aplink jas užtikrinimas, konteinerių dezinfekcija ir plovimas, atliekų (išskyrus mišrių komunalinių atliekų maišelius ir pakuotes), paliktų prie kolektyvinių konteinerių, atskiras surinkimas ir perdavimas naudotojams, perdirbėjams ar šalintojams teisės aktų nustatyta tvarka. Aptarnaujamų kolektyvinių aikštelių skaičius – apie 135 mieste ir 95 seniūnijose (Sedos sen. 22, Viekšnių sen. 14, Mažeikių apylinkės sen. 13, Židikų sen. 6, Šerkšnėnų sen. 11, Laižuvos sen. 5, Reivyčių sen. 9, Tirkšlių sen. 15).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90533000 Verwaltung von Müllhalden
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: