Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68115-2023
Polen-Danzig: Reinigungs- und Hygienedienste
2023/S 025-068115
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i dezynfekcji powierzchni, utrzymania we wskazanym przez Zamawiającego stanie terenów zewnętrznych, transportu wewnątrzszpitalnego i gospodarczego
Referenznummer der Bekanntmachung: 36/PN/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest świadczenie kompleksowej usługi
sprzątania i dezynfekcji powierzchni, utrzymania w odpowiednim stanie terenów zewnętrznych, transportu
wewnątrzszpitalnego i gospodarczego oraz wykonywanie usług pomocniczych przy obsłudze pacjenta dla
Zamawiającego.
2. Szczegółowy zakres zadań Wykonawcy opisany został w załączniku nr 3 do SWZ.
3. Zakres zadań oraz wszelkie dane ilościowe i wartościowe wskazane w załącznikach do SWZ są ilościami
służącymi tylko i wyłącznie do obliczenia ceny oferty i mogą ulec zmianie w trakcie realizacji umowy.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
3. Zakres zadań oraz wszelkie dane ilościowe i wartościowe wskazane w załącznikach do niniejszej SWZ są
ilościami służącymi tylko i wyłącznie do obliczenia ceny oferty i mogą ulec zmianie w trakcie realizacji umowy.
4. W celu właściwego wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający zaleca aby Wykonawca dokonał wizji
lokalnej terenu objętego przedmiotem niniejszego zamówienia. Wizja lokalna odbędzie się w dniu 10.02.2023
roku o godzinie 12:00.