Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ORGANIZIRAN PREVOZ DELAVCEV NA DELO IN Z DELA V MESTNEM IN MEDKRAJEVNEM PROMETU
Referenznummer der Bekanntmachung: NP-0817/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60100000 Straßentransport/-beförderung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet javnega naročila je izvedba storitve predmeta naročila »ORGANIZIRAN PREVOZ DELAVCEV NA DELO IN Z DELA V MESTNEM IN MEDKRAJEVNEM PROMETU« in je razdeljeno na tri sklope:
1. SKLOP 1: MESTNI PREVOZ
2. SKLOP 2: MEDKRAJEVNI PREVOZ
3. SKLOP 3: NOP - DIK PESJE
Naročnik oddaja predmetno javno naročilo po postopku s pogajanji z objavo, v skladu s 45. čl. ZJN-3, ter bo skladno z določilom 48. člena ZJN-3 sklenil okvirni sporazum za posamezni sklop z enim gospodarskim subjektom za obdobje 36 mesecev in hkrati oddal naročilo za koledarsko leto 2023 .
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60100000 Straßentransport/-beförderung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmet javnega naročila je izvedba storitve predmeta naročila »ORGANIZIRAN PREVOZ DELAVCEV NA DELO IN Z DELA V MESTNEM IN MEDKRAJEVNEM PROMETU - MESTNI PREVOZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Predmet javnega naročila je izvedba storitve predmeta naročila »ORGANIZIRAN PREVOZ DELAVCEV NA DELO IN Z DELA V MESTNEM IN MEDKRAJEVNEM PROMETU - MEDKRAJEVNI PREVOZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Predmet javnega naročila je izvedba storitve predmeta naročila »ORGANIZIRAN PREVOZ DELAVCEV NA DELO IN Z DELA V MESTNEM IN MEDKRAJEVNEM PROMETU - NOP-DIK PESJE.