Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 68128-2023
Tschechien-Most: Elektrofahrzeuge
2023/S 025-068128
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Moderní automobily pro Charitu Most
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34144900 Elektrofahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Část VZ č. 1 - Dodávka dvou osobních automobilů
Část VZ č. 2 - Dodávka dvou vozidel pro přepravu vyššího počtu osob
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem plnění části veřejné zakázky č. 1 je dodávka dvou osobních automobilů na elektrický pohon kategorie M1 (elektrických osobních automobilů).
Los-Nr.: 2
Předmětem plnění části veřejné zakázky č. 2 je dodávka dvou vozidel pro přepravu vyššího počtu osob na elektrický pohon kategorie M1 (elektrický osobní automobil). Jedno z vozidel bude uzpůsobeno pro přepravu alespoň jedné osoby na invalidním vozíku, součástí vozidla bude uzpůsobení vnitřního prostoru a skládací nájezdová rampa nebo plošina.