Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Oczyszczanie miasta w roku 2023”.
Referenznummer der Bekanntmachung: BZP.271.55.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Oczyszczanie miasta w roku 2023
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Usługa oczyszczania miasta w roku 2023 obejmuje: a) wykonywanie prac związanych z mechanicznym zamiataniem terenów miejskich w szczególności ulic, parkingów, zatok, placów, pasażów, chodników, płyty Kopca, b) mechaniczne zamiatanie terenów miejskich z okazji świąt, pielgrzymek, c) utrzymanie czystości ze względu na imprezy okolicznościowe, święta, d) utrzymanie porządku i czystości na placu targowym na os. Powstańców Śląskich, e) zbieranie odpadów z poboczy dróg, f) czyszczenie, opryskiwanie i odchwaszczanie chodników, g) porządkowanie miejsc po kolizjach drogowych, h) zbieranie śmieci i zanieczyszczeń z terenów zielonych, i) utrzymanie w czystości placu i urządzeń przy ul. Karola Miarki wraz z myciem całego placu, j) wywóz odpadów z koszy ulicznych oraz z koszy na przystankach, k) ręczne zamiatanie przystanków autobusowych, l) utrzymanie w czystości terenu po przykryciu rzeki Szarlejki, m) usuwanie odpadów, n) likwidacja dzikich wysypisk, o) załadunek, rozładunek, transport odpadów biodegradowalnych wraz z ich utylizacją, p) transport pozostałych materiałów wraz z ich załadunkiem i wyładunkiem oraz utylizacją.