Art und Umfang der Änderungen (mit Angabe möglicher früherer Vertragsänderungen):
Felek megállapodnak, hogy a Keretszerződés 7.7. pontja helyébe az alábbi rendelkezés lép (módosuló rendelkezések félkövérrel, dőlten szedve):
„7.7. A Keretösszeg legfeljebb 93,1%-a, azaz 212 628 146,- Ft + áfa, azaz kétszáztizenkétmillió-hatszázhuszonnyolcezer-száznegyvenhat forint + általános forgalmi adó a Kormányrendelet 1. mellékletében meghatározott Ártáblázat szerinti alábbi kommunikációs feladatok megvalósítására használható fel:
2. Kreatív koncepció, szövegírás és grafikai tervezés
5. Film- és rádióreklám gyártása
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 681367-2022
Magyarország-Budapest: Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
2022/S 236-681367
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
524/21 Komplex komm. HIPA 2021
Hivatkozási szám: EKR001678712021
II.1.2)Fő CPV-kód
79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A közbeszerzés tárgya: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a HIPA Nemzeti Befektetési Ügynökség Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság részére, 2021”
A közbeszerzés mennyisége:
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 228 386 838,-Ft + áfa, azaz nettó kettőszázhuszonnyolcmillió-háromszáznyolcvanhatezer-nyolcszázharmincnyolc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.