Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 68166-2023
Submission deadline has been amended by:  122633-2023
Tschechien-Prag: Medizinische Informationssysteme
2023/S 025-068166
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
FN Motol - Centrální diagnostický rekonstrukční systém REACT-EU A1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48814000 Medizinische Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je v oblasti HW komplexní diagnostické řešení nahrazující dedikované diagnostické stanice v plném rozsahu, dále v oblasti SW připojení vybraných modalit (jako např. CT, MR, SPECT, RTG, UZ atd.) a načítání 2D, 3D, 4D modelů ze všech připojených modalit, a to dodanými SW balíčky pro MR zobrazení, pro CT vyšetření, pro nukleární medicínu, pro mamografii a další speciální funkce, a to včetně poskytnutí veškerých nezbytných licencí.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 65 800 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: