Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa serwerów do rozbudowy posiadanego klastra serwerowego środowiska wirtualnego, biblioteki taśmowej oraz macierzy dyskowej w podziale na pakiety
Referenznummer der Bekanntmachung: AEZ/S-101/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów do rozbudowy posiadanego klastra serwerowego środowiska wirtualnego, biblioteki taśmowej oraz macierzy dyskowej, w podziale na części zamówienia, zwanymi dalej ,,Pakietami od 1 do 4”:
Pakiet 1: Dostawa nowej biblioteki taśmowej (4 napędowej) służącej do wykonywania backupów danych z systemów informatycznych;
Pakiet 2: Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego klastra 7 serwerów DELL VxRAIL E560 o 4 dodatkowe serwery w pełni kompatybilne z posiadaną infrastrukturą VxRAIL;
Pakiet 3: Dostawa dodatkowej macierzy dyskowej o pojemności min. 96 TB;
Pakiet 4: Dostawa serwera.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, zwanych dalej ,,Pakietami od 1 do 4” został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, które stanowią odpowiednio Załącznik nr 2.1 – 2.4 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa nowej biblioteki taśmowej (4 napędowej) służącej do wykonywania backupów danych z systemów informatycznych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30233160 Streamer-Laufwerk
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pakiet 1: Dostawa nowej biblioteki taśmowej (4 napędowej) służącej do wykonywania backupów danych z systemów informatycznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.1 do SWZ.
Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego klastra 7 serwerów DELL VxRAIL E560 o 4 dodatkowe serwery w pełni kompatybilne z posiadaną infrastrukturą VxRAIL
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48820000 Server
Pakiet 2: Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego klastra 7 serwerów DELL VxRAIL E560 o 4 dodatkowe serwery w pełni kompatybilne z posiadaną infrastrukturą VxRAIL.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ.
Dostawa dodatkowej macierzy dyskowej o pojemności min. 96 TB
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30233132 Festplattenlaufwerke
Pakiet 3: Dostawa dodatkowej macierzy dyskowej o pojemności min. 96 TB.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.3 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.4 do SWZ.