Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Dienstleistungen - 68185-2023
Submission deadline has been amended by:  120369-2023
Polen-Krakau: IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
2023/S 025-068185
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostosowanie, modernizacja lub dostawa oprogramowania HIS w ramach projektu Małopolski System Informacji Medycznej
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/2/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie (modernizacja lub dostawa) Oprogramowania HIS w tym w szczególności: 1) dostosowanie (modernizacja lub dostawa) Oprogramowania HIS; 2) dostosowanie (modernizacja lub dostawa) i wdrożenie nowych modułów Oprogramowania; 3) zapewnienie interoperacyjności systemów poprzez ich integrację; 4) uruchomienie e-usług.
Wykonawca w ramach wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do: 1) dostosowania (modernizacji oraz uruchomienia /dostawy i uruchomienia) Systemu w siedzibie Zamawiającego; 2) wsparcia technicznego Systemu przez okres wskazany w ofercie; 3) udzielenia licencji na Oprogramowanie objęte przedmiotem zamówienia wraz z jego konfiguracją; 4) przeprowadzenia Instruktażu stanowiskowego Użytkowników; 5) udzielenia gwarancji i asysty technicznej na Oprogramowanie wchodzące w skład Systemu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zw. OPZ) zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware
72253200 Systemunterstützung
72263000 Software-Implementierung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie (modernizacja lub dostawa) Oprogramowania HIS w ramach projektu Małopolski System Informacji Publicznej w trybie przetargu nieograniczonego. W tym w szczególności: 1) dostosowanie (modernizacja lub dostawa) Oprogramowania HIS; 2) dostosowanie (modernizacja lub dostawa) i wdrożenie nowych modułów Oprogramowania; 3) zapewnienie interoperacyjności systemów poprzez ich integrację; 4) uruchomienie e-usług.
Wykonawca w ramach wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do: 1) dostosowania (modernizacji oraz uruchomienia /dostawy i uruchomienia) Systemu w siedzibie Zamawiającego; 2) wsparcia technicznego Systemu przez okres wskazany w ofercie; 3) udzielenia licencji na Oprogramowanie objęte przedmiotem zamówienia wraz z jego konfiguracją; 4) przeprowadzenia Instruktażu stanowiskowego Użytkowników; 5) udzielenia gwarancji i asysty technicznej na Oprogramowanie wchodzące w skład Systemu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zw. OPZ) zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury „odwróconej”. Zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający dokona badania i oceny ofert, następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.