Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Zakup energii elektrycznej na potrzeby 3 spółek wodociągowych na 2023 rok”
Numer referencyjny: 1/En/S/2022
II.1.2)Główny kod CPV09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku - Prawo Energetyczne (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 716, zwanym dalej Prawo Energetyczne) do obiektów Zamawiającego przez okres 12 miesięcy od daty 01 stycznia 2023 roku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
"Miejskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp. z o.o. w Kołobrzegu
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w okresie:
od 1 stycznia 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku dla MWiK Kołobrzeg w ilości 9 616 MWh
Regionalne Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Białogardzie
Część nr: 2
od 1 stycznia 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku dla RWiK Białogard w ilości 7341 MWh
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Szczecinku
Część nr: 3
od 1 stycznia 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku dla PWiK w Szczecinku w ilości 5 298 MWh