Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Levering verkeersborden en straatnaamborden
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34928000 Wegmeubilair
II.1.4)Korte beschrijving:
Het leveren van verkeersborden en straatnaamborden