Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Komplexná služba zabezpečenia ochrany majetku a monitoringu fyzickými osobami a technickými prostriedkami
Referenznummer der Bekanntmachung: 071782019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky s názvom "Komplexná služba zabezpečenia ochrany majetku a monitoringu fyzickými osobami a technickými prostriedkami" je:
(i) poskytovanie bezpečnostnej služby podľa § 2 ods. 1 písm. a) a c) zákona č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o súkromnej bezpečnosti) v znení neskorších predpisov (ďalej aj ako "zákon o súkromnej bezpečnosti" v príslušnom gramatickom tvare) a síce:
(i.1) poskytovanie strážnej služby podľa § 3 písm. a), b), f) a g) zákona o súkromnej bezpečnosti,
(i.2) poskytovanie detektívnej služby podľa § 4 ods. 1 písm. c) zákona o súkromnej bezpečnosti,
a
(ii) poskytovanie technickej služby podľa § 7 ods. 1 zákona o súkromnej bezpečnosti,
za podmienok a v rozsahu uvedenom v Kapitole B.3 Obchodné podmienky poskytovania predmetu zákazky súťažných podkladov v nadväznosti na Kapitolu B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch (ďalej aj len "SP").