Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68209-2023
Polen-Korczowa: Versicherungen
2023/S 025-068209
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompleksowe ubezpieczenie majątku, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia komunikacyjne pojazdów
Referenznummer der Bekanntmachung: DAE-242/12/I/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
66510000 Versicherungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie majątku, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia komunikacyjne pojazdów w podziale na części:
1) część I: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Zamawiającego
2) część II: Ubezpieczenia komunikacyjne pojazdów Zamawiającego
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Zamawiającego
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
66516000 Haftpflichtversicherungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia w części I jest ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Zamawiającego.
Ubezpieczenia komunikacyjne pojazdów Zamawiającego
Los-Nr.: 2
66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
66512100 Unfallversicherungen
Przedmiotem zamówienia w części II jest ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów Zamawiającego