Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Furnizare TEHNICA DE CALCUL CLASIFICATA
Referenznummer der Bekanntmachung: T2 21386/05.02.2019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30141200 Desktoptaschenrechner
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Autoritatea contractanta organizatoare Baza de Aprovizionare, Gospodarire si Reparatii în calitate de unitate de achizitii centralizata, va incheia acorduri-cadru pentru fiecare lot pentru o perioada de 36 luni, cu un singur operator economic, iar atribuirea contractelor subsecvente se va face /derula de catre unitatile penitenciare beneficiare din cadrul Administratiei Nationale a Penitenciarelor, conform anexei B atasate caietului de sarcini.
Contractele subsecvente pot fi încheiate simultan cu operatorii economici semnatari ai acordului cadru pentru bunurile TEHNICĂ DE CALCUL CLASIFICATA (loturile) castigate la acordul-cadru, in functie de necesitati.
Termenele in care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare solicitate de operatorii economici interesati: cu 11 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari, inainte de data limita de depunere a ofertelor,este de 19 zile astfel cum a fost stabilit la sectiunea 1.3.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
SCANNER A4 TEMPEST nivel A
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30141200 Desktoptaschenrechner
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
CANTITATE MINIMA ACORD-CADRU 11 BUC ; CANTITATE MAXIMA ACORD-CADRU 12 BUC
CANTITATE MINIMA A CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT 1 BUC; CANTITATE MAXIMA A CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT 2 BUC
LICENTA SISTEM DE OPERARE STATIE DE LUCRU
Los-Nr.: 12
CANTITATE MINIMA ACORD-CADRU 42 BUC ; CANTITATE MAXIMA ACORD-CADRU 112 BUC
IMPRIMANTA MONOCROM A4 TEMPEST nivel B
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30232130 Farbgrafikdrucker
SISTEM CALCUL TEMPEST nivel A
Los-Nr.: 1
CANTITATE MINIMA ACORD-CADRU 16 BUC ; CANTITATE MAXIMA ACORD-CADRU 56 BUC
CANTITATE MINIMA A CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT 1 BUC; CANTITATE MAXIMA A CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT 31 BUC
SISTEM CALCUL TEMPEST nivel B
Los-Nr.: 2
CANTITATE MINIMA ACORD-CADRU 16 BUC ; CANTITATE MAXIMA ACORD-CADRU 24 BUC
IMPRIMANTA MONOCROM A4 TEMPEST nivel C
Los-Nr.: 7
CANTITATE MINIMA ACORD-CADRU 17 BUC ; CANTITATE MAXIMA ACORD-CADRU 18 BUC
SCANNER A4 TEMPEST nivel C
Los-Nr.: 10
IMPRIMANTA COLOR A4 TEMPEST nivel A
Los-Nr.: 4
CANTITATE MINIMA ACORD-CADRU 1 BUC ; CANTITATE MAXIMA ACORD-CADRU 3 BUC
STICK USB TEMPEST nivel A 64 GB
Los-Nr.: 11
CANTITATE MINIMA ACORD-CADRU 49 BUC ; CANTITATE MAXIMA ACORD-CADRU 51 BUC
SCANNER A4 TEMPEST nivel B
Los-Nr.: 9
LICENTA PACHET OFFICE STATIE DE LUCRU
Los-Nr.: 13
CANTITATE MINIMA A CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT 1 BUC; CANTITATE MAXIMA A CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT 3 BUC
SISTEM CALCUL TEMPEST nivel C
Los-Nr.: 3
CANTITATE MINIMA ACORD-CADRU 20 BUC ; CANTITATE MAXIMA ACORD-CADRU 32 BUC
IMPRIMANTA MONOCROM A4 TEMPEST nivel A
Los-Nr.: 5
CANTITATE MINIMA ACORD-CADRU 10 BUC ; CANTITATE MAXIMA ACORD-CADRU 11 BUC