Bauleistung - 682261-2022
Submission deadline has been amended by:  73562-2023
Ungarn-Nyíregyháza: Bauarbeiten
2022/S 238-682261
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Energetikai felújítás és korszerűsítés_Széchenyi
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001879582022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Kivitelezési szerződés keretén belül a Széchenyi István Technikum és Kollégium energetikai felújítása és korszerűsítése
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Szigetelési munkák
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45300000 Bauinstallationsarbeiten
45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten
45321000 Wärmedämmarbeiten
45350000 Maschinentechnische Installationen
45443000 Fassadenarbeiten
45453100 Sanierungsarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Kivitelezési szerződés keretén belül a Széchenyi István Technikum és Kollégium energetikai felújítása és korszerűsítése:
Lapostető hőszigetelése: 3761,72 m2,
Lapostető vízszigetelése: 4227,74 m2,
Homlokzati hőszigetelés: 3524,89 m2,
Nyílászárók: 1316,63 m2,
Akadálymentes mosdó: 1 db.
A pontos mennyiségeket a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező kivitelezési tervdokumentáció és árazatlan költségvetés tartalmazza.
Napelemes rendszer létesítése
Los-Nr.: 2
45315100 Elektrotechnikinstallation
napelem: 68.db.