VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: IV.2.2
Stelle des zu berichtigenden Textes: Ajánlatok vagy részvételi kérelmek benyújtásának határideje
Anstatt:
Tag: 07/02/2020
Ortszeit: 10:00
muss es heißen:
Tag: 21/02/2020
2. AK nem írja elő a Kbt. 66.§ (6) bek. szerinti információk megadását.
5. AK kizárja a Kbt. 35. § (8) bek. szerinti projekttársaság létrehozását mind egyedüli, mint közös ajánlattevők esetében.
5. A IV.2.6. pontban megadott időtartam a Kbt. 81. § (11) bek. alapján 60 nap.