Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Centrálne obstarávanie zariadení IKT s nízkym negatívnym vplyvom na životné prostredie
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je nákup výpočtovej techniky
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213000 Personalcomputer
30213100 Tragbare Computer
30213300 Tischcomputer
30231310 Flachbildschirme
30237410 Computermäuse
30231000 Computerbildschirme und Konsolen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dodávky - 68251-2023
Slovensko-Bratislava: Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
2023/S 025-068251
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Referenčné číslo: 2022
II.1.2)Hlavný kód CPV
30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
II.1.4)Stručný opis:
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
30213000 Osobné počítače
30213100 Prenosné počítače
30213300 Stolový počítač
30231310 Ploché displeje
30237410 Počítačová myš
30231000 Počítačové monitory a konzoly
II.2.4)Opis obstarávania: