Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Периодична доставка на хранителни продукти за нуждите на Домашен социален патронаж – гр. Девня по обособени позиции
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Обществената поръчка предвижда извършване на периодична доставка на хранителни продукти по предварителни писмени заявки, необходими за осигуряване дейността на Домашен социален патронаж – гр. Девня в рамките на прогнозните количества от Техническата спецификация към документацията за участие в процедурата по ЗОП за период от 12 месеца, считано от сключването на договор.
Количествата по съответната доставка на хранителни продукти ще се определят в заявка от Възложителя и/или упълномощено от него лице.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Хляб и хлебни изделия, зърнени храни и храни на зърнена основа
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Обществената поръчка предвижда извършване на периодична доставка на хляб и хлебни изделия, зърнени храни и храни на зърнена основа по предварителни писмени заявки, необходими за осигуряване дейността на Домашен социален патронаж – гр. Девня в рамките на прогнозните количества от Техническата спецификация към документацията за участие в процедурата по ЗОП за период от 12 месеца, считано от сключването на договор.
Мляко и млечни продукти, яйца
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15500000 Molkereierzeugnisse
Обществената поръчка предвижда извършване на периодична доставка на мляко и млечни продукти, яйца по предварителни писмени заявки, необходими за осигуряване дейността на Домашен социален патронаж – гр. Девня в рамките на прогнозните количества от Техническата спецификация към документацията за участие в процедурата по ЗОП за период от 12 месеца, считано от сключването на договор.
Плодове и зеленчуци – пресни, подправки – пресни
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Обществената поръчка предвижда извършване на периодична доставка на плодове и зеленчуци – пресни, подправки – пресни, по предварителни писмени заявки, необходими за осигуряване дейността на Домашен социален патронаж – гр. Девня в рамките на прогнозните количества от Техническата спецификация към документацията за участие в процедурата по ЗОП за период от 12 месеца, считано от сключването на договор.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15800000 Diverse Nahrungsmittel
Обществената поръчка предвижда извършване на периодична доставка на различни хранителни стоки, невключени в предмета на останалите обособени позиции, по предварителни писмени заявки, необходими за осигуряване дейността на Домашен социален патронаж – гр. Девня в рамките на прогнозните количества от Техническата спецификация към документацията за участие в процедурата по ЗОП за период от 12 месеца, считано от сключването на договор.