Soziale und andere besondere Dienstleistungen – öffentliche Aufträge
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Organizacja wydarzenia „Otwarci na Skandynawię”
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.272.1.5.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79952000 Event-Organisation
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest organizacji wydarzenia „Otwarci na Skandynawię”, w ramach projektu „Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2020+”.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest organizacji wydarzenia „Otwarci na Skandynawię”, w ramach projektu „Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2020+”. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Zapewnienie transportu;
2) Zapewnienie posiłków;
3) Zapewnienie noclegów;
4) Organizacja konferencji w Olsztynie;
5) Promocja wydarzenia „Otwarci na Skandynawię“;
Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.
Zamawiający zażąda ww. oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona