Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 68271-2023
Bulgarien-Sofia: Anhänger und Sattelanhänger
2023/S 025-068271
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на ремарке за нуждите на предприятие „Язовири и каскади
Referenznummer der Bekanntmachung: 22ИП-860А059
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34223000 Anhänger und Sattelanhänger
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Обемът на обществената поръчка включва: Доставка на един брой оборудвано ремарке за моторна шейна и монтаж на теглич на автомобил Санг Йонг Корандо Спорт (2016 г.), ел. инсталация  и букса за присъединяване към ремаркето.
Видът, обемът, техническите характеристики и условията на доставката са съгласно Техническата спецификация от документацията за участие.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Основните характеристики на ремаркето са:
- Конструкция - Метална горещо поцинкована;
- Дъно – дървено с каучуково/полиуретаново покритие;
- Брой оси – 1;
- Вид окачване на оста - Торсионно окачване;
- Теглич –  комбиниран (за „УАЗ“ и за Ssang Yong korando sport);
- Предпазен парапет с височина – от 150 до 350 mm
- Обща дължина на ремаркето – от 4300 до 5000 mm
- Широчина – от 1300 до 1600 mm
- Дължина на товарната част – мин. 2800 mm
- Широчина на товарната част – от 1400 до 1500 mm.
- Максимално допустима маса на ремаркето с товар – 1000 kg.
Включват се: предно помощно колело за маневриране на място и стандартна електрическа инсталация на 12 V, (букса за ремарке, букса за теглич и свързващи ел. кабели), както и елементи за укрепване и фиксиране на транспортираната техника.