Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Jätteenkuljetus, pakkausjätteet
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022/S 213-611163
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Kiinteistökohtaiset pakkausjätteiden tyhjennykset sekä ekopisteiden pakkausjätteen tyhjennykset Millespakka Oy:n osakaskunnissa (Alajärvi, Soini, Kyyjärvi, Perho, Halsua, Lestijärvi, Reisjärvi, Vimpeli, Lappajärvi).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Kunnan vastuulla olevat kiinteistökohtaiset pakkausjätteiden tyhjennykset sekä ekopisteiden pakkausjätteiden tyhjennykset Alajärven, Soinin, Kyyjärven, Perhon, Halsuan, Lestijärven, Reisjärven, Vimpelin ja Lappajärven alueella.