Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68285-2023
Tschechien-Děčín: Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
2023/S 025-068285
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odstraňování a oklešťování vegetace pro období 2021 až 2025 - Část II. oblast Střed
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je: - odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů zejména ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy, včetně následné likvidace veškerých odpadů vzniklých touto činností, zejména odstranění takto vzniklého klestu a zbytků po těžbě, - realizace veškerých administrativních a ostatních nezbytných činností v souvislosti s prováděním výše uvedených činností, a to zejména oznamování příslušným orgánům státní správy, oznamování a zajišťování dohod s vlastníky dotčených pozemků, - zajišťování dokumentace požadované Zadavatelem u výše uvedených činností.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77340000 Baum- und Heckenschnitt
77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: