Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Bezgotówkowy zakup paliw płynnych dla jednostek Gminy Sosnowiec - zamówienie wspólne
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09100000 Brennstoffe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia będzie bezgotówkowy zakup paliw płynnych dla jednostek Gminy Sosnowiec - zamówienie wspólne
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 100 000.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30213000 Personalcomputer
Przedmiotem zamówienia będzie dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 250 000.00 PLN
Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania w ramach projektu CYFROWA GMINA
Przedmiotem zamówienia będzie dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania w ramach projektu CYFROWA GMINA
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 450 000.00 PLN
Dostawa sprzętu komputerowego dla zadania: Zagłębiowski Park Linearny - rewitalizacja obszaru funkcjonalnego doliny rzeki Przemszy i Brynicy 1. Budowa Centrum Edukacji Ekologicznej-Egzotarium 2. Zag
Przedmiotem zamówienia będzie dostawa sprzętu komputerowego dla zadania: Zagłębiowski Park Linearny - rewitalizacja obszaru funkcjonalnego doliny rzeki Przemszy i Brynicy 1. Budowa Centrum Edukacji Ekologicznej - Egzotarium 2. Zagospodarowanie terenów przy ul. Baczyńskiego
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 368 526.12 PLN
Najem świetlnych elementów dekoracyjnych wraz z montażem/demontażem
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39298900 Diverse Dekorationsartikel
Przedmiotem zamówienia będzie najem świetlnych elementów dekoracyjnych wraz z montażem/demontażem
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 140 000.00 PLN