Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 68292-2023
Tschechien-Prag: Blumenarrangements
2023/S 025-068292
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zajištění květinové výzdoby pro předsednictví ČR v Radě EU v roce 2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
03121210 Blumenarrangements
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění květinové výzdoby na akce konané v rámci předsednictví ČR v Radě EU v druhé polovině roku 2022 (dále jen „CZ PRES 2022“), a to ve formě různých druhů vypichovaného a vázaného aranžmá z čerstvých řezaných květin a aranžmá živých vysokých rostlin v květináči z terakoty, určených k výzdobě vnitřních prostor tzn., jednacích sálů, cateringových sálů, menších salonků a foyer, na přibližně 28 akcí pořádaných v rámci CZ PRES 2022.
Součástí předmětu veřejné zakázky jsou květiny, rostliny a veškeré použité materiály, nádoby, stojany a vázy, které jsou nedílnou součástí jednotlivých aranžmá. Dále je součástí předmětu veřejné zakázky dodání do určeného místa plnění, instalace, skladování aranžmá v chladicím boxu přes noc mezi akcemi a deinstalace jednotlivých aranžmá (netýká se rostlin v květináči) včetně likvidace vzniklého odpadu.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: