Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68299-2023
Polen-Czarna: Verwaltung von Müllhalden
2023/S 025-068299
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy czarna oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z pkt selektywnej zbiórki odpadów
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90533000 Verwaltung von Müllhalden
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z
nieruchomości zamieszkałych oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów
komunalnych na terenie gminy Czarna, zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy regulaminem w
sprawie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Czarna – uchwała nr XVI/113/2019 Rady Gminy
Czarna z dnia 30 września 2019 r. w sprawie uchwalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie
gminy Czarna oraz uchwały nr XVII/126/2019 Rady Gminy Czarna z dnia 30 października 2019 r. w sprawie
określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych
od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczaną przez właściciela
nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami wraz ze zmianami.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: