Supplies - 68325-2019
Poland-Katowice: Rechargeable portable electric lamps
2019/S 030-068325
Contract notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa lamp nahełmnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy asortymentowej 315-3)
Reference number: 701802072
II.1.2)Main CPV code
31521330 Rechargeable portable electric lamps
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę lamp nahełmnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Zamówienie obejmuje dostawę lamp nahełmnych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w szacunkowej ilości 5 730 sztuk.