Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Vertimo paslaugos (preliminariosios sutartys del vertimo raštu ir žodžiu paslaugu pirkimo) (MD-D4-48)
Nuorodos numeris: 611690
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79500000 Pagalbinės biuro paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Verčiamos informacijos pobūdis:
prieglobsčio prašytojų asmens tapatybės ir kiti su prieglobsčio procedūra susiję dokumentai, informacija interneto svetainei, elektroninio konsultanto žinių bazei, įvairių tarptautinių nevyriausybinių organizacijų ataskaitos, užsienio valstybių teisės aktai ir kitokio pobūdžio informacija (raštu);
vertimas atliekant prieglobsčio prašytojų apklausas, supažindinant prieglobsčio prašytojus su priimtais sprendimais, nagrinėjant prieglobsčio prašytojų bylas teismo posėdžiuose, teikiant teisines konsultacijas prieglobsčio prašytojams ir kitokio pobūdžio vertimai (nuoseklus vertimas žodžiu).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Vertimo paslaugos (preliminariosios sutartys dėl vertimo raštu ir žodžiu paslaugų pirkimo) (MD-D6-68)
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79500000 Pagalbinės biuro paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
1 pirkimo objekto dalis – vertimo raštu (iki 24 000 psl.) ir nuoseklus žodžiu (iki 14 000 val.) iš / į anglų, ispanų, italų, lenkų, prancūzų, rusų, vokiečių ir kitų kalbų (as) į / iš lietuvių kalbą (os) paslaugos
Vertimo raštu ir nuoseklus žodžiu iš / į arabų kalbų (as) į / iš lietuvių kalbą (os) paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 2
2 pirkimo objekto dalis – vertimo raštu ( iki 3 300 psl.) ir nuoseklus žodžiu (iki 1500 val.) iš / į arabų kalbų (as) į / iš lietuvių kalbą (os) paslaugos.