Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zarządzanie i administrowanie budynkami świetlic wiejskich i remiz OSP w roku 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.2721.2.2023.NB
II.1.2)CPV-Code Hauptteil70300000 Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. Zarządzanie i administrowanie budynkami świetlic wiejskich i remiz OSP w roku 2023. Zakres zadania obejmuje - Czynności zarządzania budynkami świetlic wiejskich i remiz OSP – w rozumieniu art. 184b ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami .
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)70332000 Verwaltung von Liegenschaften, die Nichtwohnzwecken dienen
71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
79211000 Buchhaltung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zakres zadania obejmuje - Czynności zarządzania budynkami świetlic wiejskich i remiz OSP – w rozumieniu art. 184b ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami polegające na: podejmowaniu decyzji i dokonywaniu czynności mających na celu zapewnienie racjonalnej gospodarki budynkami świetlic wiejskich i remiz OSP, a w szczególności: właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości; bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości; właściwej gospodarki energetycznej w rozumieniu prawa energetycznego; bieżącego administrowania nieruchomości; utrzymywania nieruchomości w stanie niepogorszonym zgodnie z jego przeznaczeniem; uzasadnionego inwestowania w nieruchomości. w zakresie uprawnień i obowiązków wynikających z przepisów ustawy o gospodarce nieruchomościami., oraz przepisów prawa miejscowego, w granicach udzielonych pełnomocnictw.