Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 68374-2023
Ungarn-Füzér: Diverse Softwarepakete und Computersysteme
2023/S 025-068374
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
FÜZÉR REG-ÉLŐ VÉR informatikai eszközök beszerzése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000655352021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Szoftverek
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
48930000 Schulungs- und Unterhaltungssoftwarepaket
72262000 Software-Entwicklung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
A XVI. században virágzó és a XVII. század végén elpusztult füzéri vár visszaépített tereibe készülő enteriőr rekonstrukciójához kiállítási és üzemeltetési szoftverek elkészítése, illetve telepítése, beüzemelése a közbeszerzési dokumentációban részletezett tartalommal, mennyiségi és műszaki követelményekkel az alábbiak szerint:
Alapmennyiség:
1 db Visual Guide keretrendszer tartalom feltöltés
1 db Visual Guide narráció
1 db Interaktív receptkönyv alkalmazás fejlesztése
7 db teremhang (mindennapi élet, zene, szöveg)
1 db Interaktív levélíró alkalmazás fejlesztése
1 db Várkapitány esküje holoscreen kisfilm
1 db Digitális vendégkönyv alkalmazás
1 db Kutatói adatbázis fejlesztése
1 db Kárpát-medence várai interaktív térkép alkalmazás továbbfejlesztés
1 db Interaktív kalendárium alkalmazás
1 db Virtuális időutazás mobil alkalmazás fejlesztése
Opciós mennyiség:
1 db Rimay János verseit bemutató tartalomkezelő fejlesztése
1 db Kárpát-medence várai interaktív térkép adatbázis bővítés
A szoftverek elkészítését követően a telepítés, beüzemelés, egy hetes üzempróba lefolytatása az Eladó feladata.