Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vagyonvédelmi, biztonsági szolgáltatás -2021
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001287422021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79713000 Bewachungsdienste
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79713000 Bewachungsdienste
79715000 Streifendienste
98341120 Portierdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Vállalkozási szerződés keretében a Magyar Földgáztároló Zrt. székhelyén 1 fő személy- és vagyonőr, 2 fő recepciós és a földgáztárolókon 2-2 fő személy- és vagyonőr 7/24 órás szolgálati időben élőerős vagyonvédelmi, biztonsági szolgáltatás nyújtása a közbeszerzési dokumentumban részletezetteknek megfelelően.
A Magyar Földgáztároló Zrt. által üzemeltetett 4 földalatti gáztároló: Hajdúszoboszló, Kardoskút, Pusztaederics, Zsana. (RB-s területet is tartalmazó objektumok)
Az őrzés védelmi tevékenységet fegyver nélküli személy és vagyonőrökkel kell megvalósítani.
A földalatti gáztárolók őrzés védelmi feladatait kizárólag az ajánlattevő végezheti. Alvállalkozó bevonására kizárólag a Budapesti létesítménnyel kapcsolatos szolgáltatás ellátás tekintetében van lehetőség.
A személy- és vagyonőr és a recepciós a szolgálati tevékenysége során köteles folyamatosan együttműködni és kapcsolatot tartani az Ajánlatkérő által kijelölt személyekkel és szervezetekkel.
Az ellátandó feladat és a részletes műszaki tartalom a közbeszerzési dokumentum műszaki mellékletében kerül meghatározásra.