Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych oraz odpadów wytwarzanych w oczyszczalni ścieków w Tomaszowie Mazowieckim
Referenznummer der Bekanntmachung: TWI.3201.2.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania komunalnych osadów ściekowych oraz odpadów wytwarzanych w oczyszczalni ścieków w Tomaszowie Mazowieckim, zgodnie z zachowaniem wymogów określonych obowiązującymi przepisami.
Kod odpadu – 19 08 05 – szacunkowa ilość do odebrania i zagospodarowania 3.000 Mg
Kod odpadu – 19 08 01 – szacunkowa ilość do odebrania i zagospodarowania 140 Mg
Kod odpadu – 19 08 02 – szacunkowa ilość do odebrania i zagospodarowania 80 Mg
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych wytwarzanych w oczyszczalni ścieków w Tomaszowie Mazowieckim – Część 1 zamówienia
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90512000 Transport von Haushaltsabfällen
90513700 Schlammtransport
90513800 Schlammbehandlung
90533000 Verwaltung von Müllhalden
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania komunalnych osadów ściekowych wytwarzanych w oczyszczalni ścieków w Tomaszowie Mazowieckim, zgodnie z zachowaniem wymogów określonych obowiązującymi przepisami.
Kod odpadu – 19 08 05 – szacunkowa ilość do zagospodarowania 3.000 Mg
Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 19 08 01 i 19 08 02 wytwarzanych w oczyszczalni ścieków w Tomaszowie Mazowieckim – Część 2 zamówienia
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów wytwarzanych w oczyszczalni ścieków w Tomaszowie Mazowieckim, zgodnie z zachowaniem wymogów określonych obowiązującymi przepisami.
Kod odpadu – 19 08 01 – szacunkowa ilość do zagospodarowania 140 Mg
Kod odpadu – 19 08 02 – szacunkowa ilość do zagospodarowania 80 Mg