Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68401-2023
Tschechien-Ostrava: Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
2023/S 025-068401
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Smíšené trvalkové výsadby
Referenznummer der Bekanntmachung: 051/2018
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je realizace smíšených trvalkových výsadeb s vyšším stupněm autoregulace a extenzivní údržbou, včetně následné - 3 leté údržby 17 výsadbových lokalit v rámci města Ostravy. Všechny zadané lokality se nachází na frekventovaných, významných křižovatkách v 8 obvodech města Ostravy. Jedná se o nahrazení stávající zanedbávané travnaté plochy na atraktivních místech (v blízkosti velkého pohybu vozidel a lidí) za plochy celoročně reprezentativní, dynamické a atraktivní.
Podkladem pro realizaci smíšených trvalkových výsadeb je projektová dokumentace „Smíšené trvalkové výsadby“, kterou zpracoval Ing. Ivan Tachezy, IČO: 12126365, se sídlem: Plzeňská 1573/17, 700 30 Ostrava - Hrabůvka, v prosinci 2017.