Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Elektros įrenginių montavimo ir apšvietimo paslaugos
II.1.2)Main CPV code51112100 Installation services of electricity distribution equipment
II.1.4)Short description:
Šiuo pirkimu Perkančioji organizacija siekia įsigyti elektros įrenginių montavimo ir apšvietimo paslaugas
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 99 173.55 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Elektros skirstymo įrenginių montavimo paslaugos (paskirstymo skydo sumontavimas OGB, elektros kabelio ir paskirstymo skydo sumontavimas DT) _ŠĮAC
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)51110000 Installation services of electrical equipment
II.2.4)Description of the procurement:
Šiuo pirkimu Perkančioji organizacija siekia įsigyti elektros skirstymo įrenginių montavimo paslaugas.
Elektros įrenginių montavimo paslauga RĮAC (šviestuvų montavimas)
Lot No: 2
Šiuo pirkimu Perkančioji organizacija siekia įsigyti elektros įrenginių montavimo paslaugas.
Perimetro apšvietimo įrenginių instaliavimo paslauga
Lot No: 3
Šiuo pirkimu Perkančioji organizacija siekia įsigyti apšvietimo įrenginių instaliavimo paslaugą.