Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 68445-2023
Bulgarien-Petrich: Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
2023/S 025-068445
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на хранителни продукти и изделия за нуждите на Детска градина № 3 „Детелина“, гр. Петрич“, по обособени позиции
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на настоящата обществена поръчка включва ежедневна доставка на хляб и периодични доставки на хранителни продукти и изделия за нуждите на Детска градина № 3 „Детелина“, гр. Петрич, разделени на две самостоятелни обособени позиции.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ежедневна доставка на хляб и закуски за Детска градина № 3 „Детелина“, гр. Петрич
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предметът на поръчката включва доставка на Хляб „Бял“, 0.650 кг., Хляб „Бял“, 0.830 кг., Хляб „Типов“,0.650 кг., Хляб „Типов“,0.830 кг., Хляб „Добруджа“, УС 03/2011 г., 0.650 кг., Хляб „Добруджа“, УС 03/2011 г., 0.830 кг., Хляб пълнозърнест, 0.500 кг., Баница от брашно „Бяло” със сирене, 0.100 кг., Баница от брашно „Бяло” с праз, 0.100 кг., Баница от брашно „Бяло” с тиква, 0.100 кг., Кифла със сирене, 0.100 кг., Кифла с мармалад, 0.100 кг., Кифла с шоколад, 0.100 кг., Козунак, 0.500 кг., Козуначена кифла, 0.100 кг., Козуначена кифла с плодов пълнеж, 0.100 кг., Милинка, 0.100 кг., Кашкавалка, 0.100 кг., Тутманик, 0.120 кг., Пица, 0.100кг., Сиренка, 0.100 кг. за срок от 24 месеца. Възложителят си запазва правото да не прави заявки за всички хранителни продукти и изделия, посочени в Приложенията към техническите спецификации и не поема задължение да заявява доставки на хранителни продукти и изделия, в случай, че такава нужда не е конкретно възникнала.
Периодична доставка на хранителни продукти и изделия за Детска градина № 3 „Детелина“, гр. Петрич
Los-Nr.: 2
Предметът на поръчката включва доставка на Пиле цяло охладено, Пиле цяло замразено, Пилешка пържола от филе охладена, Пилешка пържола от филе замразена, Пилешки бутчета замразени, Пилешки бутчета охладени, Пуешко месо от бут охладено, Пуешко месо филе охладено, Пуешко месо от бут замразено, Пуешко месо филе замразено, Мляно месо /60% телешко + 40% свинско/, Мляно месо /100% телешко/, Телешки шол охладен, Телешко месо от плешка без кост охладено, Свинско месо от бут без кост охладено, Свинска плешка охладена, Свински шол охладен, Агнешко месо бут охладено, Агнешко месо котлет охладено, Заешко месо охладено, Траен колбас, Луканка, Шунка от свинско месо, Шунка от пилешко месо, Шунка от пуешко месо, Наденица, Кренвирши, Пилешки дробчета замразени, Пастет детски 0.200кг, Филе Хек замразено, Филе Скумрия замразено, Филе Пъстърва замразено, Филе Акула замразено, Филе Риба тон замразено, Прясно мляко 2 % пастьоризирано БДС 1 л, Прясно мляко 3 % пастьоризирано БДС 1л, Прясно мляко 3,6 % пастьоризирано БДС 1л, Кисело мляко краве 2% 0.400кг, Кисело мляко краве 3.6% 0.400кг, Масло от краве мляко, Сирене от краве мляко, Кашкавал от краве мляко, Крема сирене, 0.125кг, Извара от краве мляко, Топено сирене, Олио слънчогледово-двойно рафинирано 1л, Зехтин 1л, Захар 1кг, Захар кафява 1кг, Захар пудра 1кг, Бисквити обикновени пакет 0.330кг, Обикновенни чаени бисквити пакет 0.150кг, Мед 1кг, Брашно Бяло 1кг, Брашно 1кг, Брашно Царевично 1кг, Пшеница 1кг, Елда 1кг, Киноа 1к, Нахут 1кг, Грис 0.400кг, Оцет винен 0.400л, Оцет винен 1л, Сол 1кг, Яйца 0.050 кг, Боб стар 1кг, Леща 1кг, Ориз 1кг, Кус-кус 0.400кг, Макарони пакет 0.400кг, Юфка пакет 0.400кг, Фиде пакет, 0.400кг., Спагети 0.500кг, Нишесте пакет 0.100кг, Мая хлебна 0,050кг, Джоджен пакет 0.010кг, Чубрика пакет 0.015кг, Ванилия пакет 0.005кг., Канела пакет 0.010кг, Червен пипер сладък пакет от 0.100кг, Черен пипер, млян пакет, 0.010 кг., Бакпулвер пакет 0.010 кг, Сода бикарбонат пакет 0.100 кг, Билков чай кутия 20 филтърчета, Кимион пакет 0.010кг, Универсална подправка за ястия 0.125кг /пакет/, Дафинов лист 0.100кг, Риган пакет 0,010кг, Целина пакет 0,015кг, Какао пакет 0.100кг, Маслини средни, Халва тахан 1 кг, Течен шоколад 1кг, Меденка 0.030кг, Кроасан с плодов пълнеж от 0.060÷0.065кг, Зърнена закуска пакет 0.500кг, Боза 1л, Овесени ядки 1 кг, Грах замразен, Грах-буркан 0.720кг, Лютеница буркан 0.580кг, Зелен фасул буркан 0.720кг, Зелен фасул замразен, Зеленчукова смес замразена, Царевица замразена, Спанак замразен, Броколи замразени, Червени домати буркан 0.720кг, Кисели краставички буркан 0.720кг, Паприкаш буркан 0.720кг, Компот буркан 0.720кг, Конфитюр ягода, малина 1кг, Сладко буркан /ягода, малина/ 0.580кг, Доматено пюре 0.720кг, Гювеч-буркан 0.720кг, Замразен гювеч, Натурален сок портокал, Натурален сок ананас, Натурален сок микс от плодове, Натурален сок зелена ябълка, Натурален сок кайсия, Натурален сок праскови, Натурален сок горски плодове, Мармалад, разфасовка 1 кг, Диня, Пъпеш, Лимон, Портокали, Мандарини, Киви, Банани, Ананас, Авокадо, Манго, Помело, Череши, Ябълки, Гъби, Грозде, Круши, Праскови, Кайсии, Сини сливи, Ягоди, Домати червени, Домати розови, Чушки, Зеле, Картофи /пресни/, Картофи /стари/, Краставици, Кромид-лук, Кромид лук – пресен 5бр. връзка, Моркови, Маруля, Салата Айсберг, Броколи, Тиквички, Тиква, Зелен фасул, Репички връзка, Спанак, Чесън /стар/, Чесън /пресен 5бр. връзка/, Магданоз връзка, Копър връзка, Праз /5 броя връзка/, Грах, Карфиол, Ряпа /червена, бяла/, Целина, глави, Кервиз листа /5 броя връзка/, Стафиди, Орехи ядки, Брюкселско зеле, Цвекло, Фурми, Сушени кайсии за срок от 24 месеца. Възложителят си запазва правото да не прави заявки за всички хранителни продукти и изделия, посочени в Приложенията към техническите спецификации и не поема задължение да заявява доставки на хранителни продукти и изделия, в случай, че такава нужда не е конкретно възникнала.