Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Nowe Miasto nad Wartą oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.07.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Nowe Miasto nad Wartą oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów selektywnie zebranych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK-u) zlokalizowanego w miejscowości Aleksandrów na terenie gminy Nowe Miasto nad Wartą, a także wyposażenie nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy w pojemniki na popiół. Usługa obejmuje także zapewnienie przez Wykonawcę dojazdu do punktów trudno dostępnych (szczególnie zimą i w okresie wzmożonych opadów deszczu i śniegu) poprzez zorganizowanie środków transportu, które umożliwią odbiór odpadów z punktów adresowych usytuowanych w oddaleniu od drogi publicznej, co związane jest z uciążliwościami spowodowanymi trudnym i niedogodnym stanem nawierzchni drogi w warunkach zimowych i w okresie roztopów.