Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68502-2023
die Niederlande-Herzogenbusch: Personaleinstellung
2023/S 025-068502
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst executive wervings- en selectiebureau
Referenznummer der Bekanntmachung: C2306054
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79600000 Personaleinstellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het doel van deze aanbesteding is om één vaste partner te contracteren die de provincie met een hoogwaardige kwaliteit ondersteunt in het werven en selecteren van bovenstaande functies indien de provincie hiervoor de aangewezen partij is. Een overzicht van de huidige deelnemingen van de provincie is terug te vinden op de volgende site: https://begroting.brabant.nl/jaarstukken-2021-/programma/verbonden-partijen#2445297-onderdeel-lijst-van-verbonden-partijen.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
79621000 Überlassung von Bürokräften
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Maximaal € 1.400.000,-