Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Lietuvos mokslo tarybos projektų administravimo informacinės sistemos mokslo (meno) veiklos rezultatų vertinimo posistemio „Vieversys“ programinės įrangos plėtros paslaugų pirkimas
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkančioji organizacija numato įsigyti Lietuvos mokslo tarybos projektų administravimo informacinės sistemos mokslo (meno) veiklos rezultatų vertinimo posistemio „Vieversys“ programinės įrangos plėtros paslaugas.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Perkamos Lietuvos mokslo tarybos projektų administravimo informacinės sistemos mokslo (meno) veiklos rezultatų vertinimo posistemio „Vieversys“ programinės įrangos plėtros paslaugos.