Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Lietuvos mokslo tarybos projektų administravimo informacinės sistemos mokslo (meno) veiklos rezultatų vertinimo posistemio „Vieversys“ programinės įrangos plėtros paslaugų pirkimas
Reference number: 2022
II.1.2)Main CPV code72200000 Software programming and consultancy services
II.1.4)Short description:
Perkančioji organizacija numato įsigyti Lietuvos mokslo tarybos projektų administravimo informacinės sistemos mokslo (meno) veiklos rezultatų vertinimo posistemio „Vieversys“ programinės įrangos plėtros paslaugas.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 160 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72200000 Software programming and consultancy services
II.2.4)Description of the procurement:
Perkamos Lietuvos mokslo tarybos projektų administravimo informacinės sistemos mokslo (meno) veiklos rezultatų vertinimo posistemio „Vieversys“ programinės įrangos plėtros paslaugos.