Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: DZ.3321.6.2022
II.1.2)Main CPV code33600000 Pharmaceutical products
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
Dostawy - 68530-2022
Polska-Katowice: Produkty farmaceutyczne
2022/S 027-068530
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa leków
Numer referencyjny: DZ.3321.6.2022
II.1.2)Główny kod CPV
33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest
Zad. 1 – Benralizumab – program lekowy NFZ
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a) Formularz cenowy (Załącznik nr 1),
b) Wzór umowy (Załącznik nr 2),
c) Oświadczenie o produktach leczniczych (Załącznik nr 4)
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: