II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Promidžba i vidljivost cjelokupne investicije C2.3. R3-I7 Unapređenje sustava prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine kroz digitalizaciju
Referenznummer der Bekanntmachung: 12/2022-VV
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet nabave je Promidžba i vidljivost cjelokupne investicije C2.3. R3-I7 „Unapređenje sustava prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine kroz digitalizaciju“ u sklopu projekta Nacionalni plan oporavka i otpornosti 2021. - 2026..
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 371 623.86 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Grupa 1 – Multimedijalne usluge
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Grupa 1 - Multimedijalne usluge: provedbe multimedijalnih usluga za cjelokupni projekt, osiguranje visoke razinu vidljivosti i promidžbe projekta do sredine 2026. godine.; oglašavanje projekta.
Grupa 2 – Izrada promotivnih materijala i organizacija događaja
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79342200 Reklamedienste
79951000 Veranstaltung von Seminaren
Grupa 2 - Izrada promotivnih materijala i organizacija događanja: organizacija događanja sukladno Opisu predmeta nabava, te izrada promotivnih materijale koji sadrže prepoznatljivi zaštitni znak projekta sukladno DON.