Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68570-2023
Polen-Szyce: Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
2023/S 025-068570
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów/unieszkodliwianie odpadów pochodzących z utrzymania czystości w budynkach i terenach komunalnych Gminy Wielka Wieś w 2023 roku ”
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.18.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Odbiór, transport i zagospodarowanie/unieszkodliwienie
odpadów pochodzących z utrzymania czystości w budynkach i na terenach komunalnych Gminy Wielka Wieś w 2023 r.” w tym:
„Odbiór, transport i zagospodarowanie/ unieszkodliwianie odpadów o kodach:
20 03 01 (niesegregowane, zmieszane odpady komunalne) – z następujących obiektów i miejsc: budynków komunalnych, tras turystycznych, przystanków autobusowych oraz terenów rekreacyjnych położonych na terenie Gminy Wielka Wieś
20 03 01 (niesegregowane, zmieszane odpady komunalne) oraz:
15 01 01 (opakowania z papieru i tektury) – kolor niebieski
15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych),
15 01 04 (opakowania z metali) – kolor żółty ,
15 01 07 (opakowania ze szkła) – kolor zielony
z następujących obiektów i miejsc: budynku Urzędu Gminy Wielka Wieś oraz placów zabaw położonych na terenie Gminy Wielka Wieś pochodzących z utrzymania czystości w budynkach i na terenach komunalnych Gminy Wielka Wieś w 2023 r.”
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
90512000 Transport von Haushaltsabfällen
90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Do wyceny przedmiotu zamówienia należy przyjąć realizację usługi przez 12 miesięcy.
1.1. Zakres rzeczowy zadania obejmuje:
1.1.1. „Wywóz i utylizacja odpadów sortowanych oraz zmieszanych z budynku Urzędu Gminy Wielka Wieś w Szycach, Plac Wspólnoty 1, 32-089 Szyce – raz w tygodniu (poniedziałki), szacunkowa ilość odpadów zmieszanych ok. 120 worków o poj. 0,12 m³ miesięcznie, szacunkowa ilość odpadów sortowanych ok. 80 worków o poj. 0,12 m³ miesięcznie w okresie od dnia 01.01.2023 do dnia 31.12.2023 r.”
1.1.2. „Wywóz i utylizacja odpadów zmieszanych z budynków komunalnych w miejscowościach: Bębło przy ul. Sportowej 14, Biały Kościół przy ul. Św. Floriana 15A, Biały Kościół przy ul. Królowej Jadwigi 4, Czajowice przy ul. Kasztanowej 2, Giebułtów przy ul. Orlich Gniazd 30 i ul. Sportowej 3, Modlnica przy ul. Sportowej 19 i ul. Św. Wojciecha 60, Modlniczka przy ul. Św. Faustyny 5 i ul. Wrzosy 3, Szyce przy Pl. Wspólnoty 2, Tomaszowice przy ul. Krakowskiej 83, Wielka Wieś przy ul. Krakowskiej 51 oraz przy ul. Krakowskiej 53 – raz w tygodniu (poniedziałki) ok. 300 worków o poj. 0,12 m3 miesięcznie w okresie od dnia 01.01.2023 do dnia 31.12.2023 r.”
1.1.3. „Wywóz i utylizacja odpadów zmieszanych z tras turystycznych w Dolinie Prądnika i Dolinie Będkowskiej oraz centrum wsi Wierzchowie – łącznie z 32 pkt, tj. opróżnianie koszy ze śmieciami (przeliczane na worki ze śmieciami) bądź wywóz worków (w przypadku braku koszy), uprzątnięcie terenu wokół miejsc do gromadzenia śmieci – średnio na pow. ok. 10 m². W sezonie letnim trwającym od dnia 01.03.2023 r. do dnia 31.10.2023 r. – dwa razy w tygodniu (poniedziałek, piątek do godz. 11:00). Należy przyjąć wywóz i utylizację odpadów w ilości ok. 288 worków o poj. 0,12 m3 miesięcznie przy czym do wyceny usługi należy przyjąć napełnienie worka w ok. 50% jego objętości tj. ok. 0,06 m3 odpadów. W sezonie zimowym trwającym od dnia 01.01.2023 r. do dnia 28.02.2023 r. oraz od dnia 01.11.2023 r. do dnia 31.12.2023 r. – jeden raz w tygodniu (piątek do godz. 11:00). Należy przyjąć wywóz i utylizację odpadów w ilości ok. 128 worków o poj. 0,12 m3 miesięcznie przy czym do wyceny usługi należy przyjąć napełnienie worka w ok. 50% jego objętości tj. ok. 0,06 m3 odpadów.”
1.1.4. „Wywóz i utylizacja odpadów zmieszanych z przystanków autobusowych przy drogach na terenie Gminy Wielka Wieś – łącznie 159 pkt, tj. opróżnianie koszy ze śmieciami (przeliczane na worki ze śmieciami) bądź wywóz worków (w przypadku braku koszy), uprzątnięcie terenu wokół miejsc do gromadzenia śmieci – średnio na pow. ok. 10 m², jeden raz w tygodniu (czwartek do godziny 11:00). Należy przyjąć wywóz i utylizację odpadów w ilości ok. 636 worków o poj. 0,12 m³ miesięcznie, przy czym do wyceny usługi należy przyjąć napełnienie worka w ok. 50% jego objętości tj. ok. 0,06 m3 odpadów, w okresie od dnia 01.01.2023 do dnia 31.12.2023 r.”
Szczegóły w SWZ