II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń w roku 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.3.5.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Nadleśnictwa Golub Dobrzyń w 2022 roku
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet nr 1 - Cieszyny, Radziki
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej dot. pozyskania, zrywki, zagospodarowania i hodowli lasu, ochrony lasu i przyrody na terenie leśnictw Cieszyny i Radziki w 2022 roku
Pakiet nr 2 - Mokry Las i Przeszkoda
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej dot. pozyskania, zrywki, zagospodarowania i hodowli lasu, ochrony lasu i przyrody na terenie leśnictw Mokry Las i Przeszkoda w 2022 roku
Pakiet nr 3 - Paliwodzizna, Płonne
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej dot. pozyskania, zrywki, zagospodarowania i hodowli lasu, ochrony lasu i przyrody na terenie leśnictw Paliwodzina i Płonne w 2022 roku
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej dot. pozyskania, zrywki, zagospodarowania i hodowli lasu, ochrony lasu i przyrody na terenie Leśnictwa Tokary w 2022 roku
Pakiet nr 5 - Czystochleb
Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej dot. pozyskania, zrywki, zagospodarowania i hodowli lasu, ochrony lasu i przyrody na terenie Leśnictwa Czystochleb w 2022 roku
Pakiet nr 6 - Gronowo, Kępa
Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej dot. pozyskania, zrywki, zagospodarowania i hodowli lasu, ochrony lasu i przyrody na terenie leśnictw Gronowo i Kępa w 2022 roku
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej dot. pozyskania, zrywki, zagospodarowania i hodowli lasu, ochrony lasu i przyrody na terenie Leśnictwa Leśno w 2022 roku
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej dot. pozyskania, zrywki, zagospodarowania i hodowli lasu, ochrony lasu i przyrody na terenie Leśnictwa Łęga w 2022 roku
Pakiet nr 9 - Nielub, Wronie
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej dot. pozyskania, zrywki, zagospodarowania i hodowli lasu, ochrony lasu i przyrody na terenie leśnictw Nielub i Wronie w 2022 roku
Pakiet nr 10 - Szkółka Przeszkoda
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej dot. prac szkółkarskich na terenie Szkółki Przeszkoda w 2022 roku
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
77231500 Forstüberwachung oder -bewertung
Usługa monitoringu ppoż na terenie Nadleśnictwa Golub Dobrzyń w 2022 roku
Pakiet nr 13 - pakiet harwesterowy - Kępa, Leśno, Łęga
Los-Nr.: 12
Usługa pozyskiwania drewna maszynami wielooperacyjnymi na terenie leśnictw Kępa, Leśno i Łęga w 2022 roku
Pakiet nr 14 - pakiet harwesterowy - Cieszyny, Radziki
Los-Nr.: 13
Pozyskiwanie drewna maszynami wielooperacyjnymi na terenie leśnictw Cieszyny i Radziki w 2022 roku
Pakiet nr 15 - pakiet harwesterowy - Mokry Las, Tokary, Paliwodzina, Płonne
Los-Nr.: 14
Pozyskiwanie drewna maszynami wielooperacyjnymi na terenie leśnictw Mokry Las, Tokary, Paliowdzizna i Płonne w 2022 roku