II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Acord cadru de furnizare produse alimentare si agoalimentare pentru anul 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: A 6972 /17.11.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Se va incheia un acord cadru de furnizare produse alimentare si agoalimentare pentru anul 2023 conform caiet de sarcini. Denumirea produselor si cantitatile necesare sunt cuprinse in caietul de sarcini. CANTITATILE MINIME SI MAXIME ESTIMATIVE CARE AR PUTEA FACE OBIECTUL UNUI SINGUR CONTRACT SUBSECVENT sunt precizate in caietul de sarcini. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari la documentatia de atribuire: cu 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. In conformitate cu prevederile art. 161 din Legea nr. 98/2016, Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire in a 6 a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare. Modificarea acordului-cadru, precum şi a contractelor subsecvente încheiate în baza acestuia se poate face numai în cazurile şi în condiţiile prevăzute la art. 221 din Legea nr. 98/2016 privind achiziţiile publice.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 79
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Produse agroalimentare- conform caiet de sarcini. Cantitatile minime/maxime ale acordului cadru respectiv cantitatile minime/maxime pentru un contract subsecvent sunt precizate in caietul de sarcini
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 56
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 78
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Apă minerală plată 0,5 litri
Los-Nr.: 80
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 76
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 65
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 75
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 67
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Produse agroalimentare- conform caiet de sarcini. Cantitatile minime/maxime ale acordului cadru respectiv cantitatile minime/maxime pentru un contract subsecvent sunt precizate in caietul de sarcin
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 33
Paste făinoase - macaroane cu ou
Los-Nr.: 7
Produse agroalimentare- conform caiet de sarcini. Cantitatile minime/maxime ale acordului cadru respectiv cantitatile minime/maxime pentru un contract subsecvent sunt precizate in caietul de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 63
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 74
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 58
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 60
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 52
Piept pui fără os refrigerat
Los-Nr.: 16
Pulpe întregi de pui fără spate refrigerate
Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 38
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 50
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 44
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 55
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
Produse agroalimentare- conform caiet de sarcini. Cantitatile minime/maxime ale acordului cadru respectiv cantitatile
minime/maxime pentru un contract subsecvent sunt precizate in caietul de sarcini
Miere de albine ambalaj 20 gr.
Los-Nr.: 48
Ulei din floarea soarelui
Los-Nr.: 57
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 34
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 32
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 72
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 59
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 53
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 70
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 45
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 71
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Esenţe alimentare - vanilie
Los-Nr.: 43
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 51
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 69
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
Paste făinoase - melcisori cu ou
Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Produse agroalimentare- conform caiet de sarcini. Cantitatile minime/maxime ale acordului cadru respectiv cantitatile minime/maxime pentru un contract subsecvent sunt precizate in caietul de sar
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 47
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 37
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 62
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 40
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 61
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 73
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 54
Gem fructe ambalaj de 20 gr.
Los-Nr.: 46
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 42
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 35
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 41
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 68
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 66
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 64
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Paste făinoase - fidea cu ou
Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 36
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 77
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 49