Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 68588-2023
Rumänien-București: Mehlwaren
2023/S 025-068588
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
PRODUSE FAINOASE SI OREZ
Referenznummer der Bekanntmachung: 15531230/2021/10
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15851000 Mehlwaren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Produse fainoase si orez, conform caietului de sarcini. Valoarea maxima a unui contract subsecvent = 500.000 lei; Valoarea minima a unui contract subsecvent = 50.000 lei; Cantitatile minime si maxime si contracte subsevente sunt prezentate in anexele caietului de sarcini.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor : 3.
Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 2 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Valoarea estimata, fara TVA; intre 500.000 lei si 1.120.350 lei
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: