Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Materiale sanitare 1 (2022)
Referenznummer der Bekanntmachung: 4208498/2022/9
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141310 Spritzen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
MATERIALA SANITARE 1 (2022) - (32 loturi), conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)35113420 Strahlenschutzkleidung, auch gegen nukleare Strahlung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pungi urina de 2000 ml cu evacuare in T
Los-Nr.: 24
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141615 Urinbeutel
Seringi 50 ml cu extensie de scala la 60ml
Los-Nr.: 15
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141310 Spritzen
Cateter punctie arteriala 20G
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141200 Katheter
Romplast material textil 5cm*9m
Los-Nr.: 29
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141111 Klebeverband
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141113 Bandagen
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Recoltor secretii traheale
Los-Nr.: 25
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Vata medicala 200 gr bumbac
Los-Nr.: 27
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141115 Watte für medizinische Zwecke
Tampoane medicale nesterile din tifon
Los-Nr.: 30
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141116 Verpackte Kompressen
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Banda adeziva chirurgicala din matase 5cmx9.14m, nonalergica, elastica si aderenta
Los-Nr.: 28
Punga colectoare de varsatura
Los-Nr.: 31
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141610 Sammelbeutel
Comprese din tifon sterile
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141118 Wischkompressen
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Comprese nesterile din tifon 10/10
Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Sonde endotraheale fara balonas
Los-Nr.: 18
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141641 Sonden
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Catetere de punctie venoasa periferica
Los-Nr.: 32
Cateter ombilical neonatologie
Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141114 Verbandmull
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Masca de oxigen simpla adult cu tub prelungitor
Los-Nr.: 22
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33157110 Sauerstoffmasken
Sonde de aspiratie traheala
Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Set recoltor secretii traheale
Los-Nr.: 26
Pungi colectoare de urina
Los-Nr.: 23