II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Modernizacja, dostawa i wdrożenie systemów informatycznych oraz uruchomienie e-usług publicznych z dostawą niezbędnego sprzętu w ramach realizacji projektu „Rozwój e-usług Gminy Perlejewo.
Numer referencyjny: GP.271.1.6.2022
II.1.2)Główny kod CPV72263000 Usługi wdrażania oprogramowania
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja, dostawa i wdrożenie systemów informatycznych, oraz uruchomienie e-usług publicznych z dostawą niezbędnego sprzętu w ramach realizacji projektu „Rozwój systemów informatycznych w Gminie Perlejewo w celu zwiększenia dostępności i jakości e-usług publicznych.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Modernizacja, dostawa i wdrożenie systemów informatycznych oraz uruchomienie e-usług publicznych
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV48422000 Zestawy pakietów oprogramowania
48442000 Pakiety oprogramowania do systemów finansowych
48600000 Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
72211000 Usługi programowania oprogramowania systemowego i dla użytkownika
72253200 Usługi w zakresie wsparcia systemu
72420000 Usługi w zakresie rozwijania internetu
72322000 Usługi zarządzania danymi
72300000 Usługi w zakresie danych
72310000 Usługi przetwarzania danych
72512000 Usługi zarządzania dokumentami
48820000 Serwery
32420000 Urządzenia sieciowe
30233000 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
31682530 Awaryjne urządzenia energetyczne
31213300 Szafy kablowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Część 1 - Modernizacja, dostawa i wdrożenie systemów informatycznych oraz uruchomienie e-usług publicznych z dostawą niezbędnego sprzętu obejmuje: a) przeprowadzenie analizy wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych (analizy przedwdrożeniowej) oraz zaprojektowanie architektury Systemu i opracowanie Koncepcji Systemu, b) dostawę, instalację i konfigurację Oprogramowania, c) wdrożenie Oprogramowania, d) dostawę, instalację i konfigurację sprzętu będącego przedmiotem Zamówienia (serwera - 1 szt., macierzy NAS - 1 szt., urządzenia UTM - 1 szt., zasilacza awaryjnego - 1 szt., szafy krosowniczej - 1 szt.), e) migrację danych do Systemu z istniejących i wykorzystywanych przez Zamawiającego systemów informatycznych i baz danych, jeśli będzie konieczna, f) przeprowadzenie digitalizacji zasobów informacji przestrzennej, g) udzielenie Zamawiającemu licencji na korzystanie z utworów opisanych Umową,
Dostawa sprzętu komputerowego
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30213000 Komputery osobiste
30213100 Komputery przenośne
Dostawa sprzętu komputerowego – obejmuje dostawę wyposażenia stanowisk pracowniczych: a) zestawów komputerowych (7 szt.), b) komputerów przenośnych (2 szt.).